Tikšanās ar Dejas balvas žūriju – klātienē un tiešsaistē

28. decembrī plkst. 12:00 Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) aicina uz pasākumu “Deja domā. Dejas balvu gaidot”. Tajā būs iespēja uzzināt, kā divu gadu darbībā klājies “Dejas balvas 2021–2022” žūrijai. Tikšanās būs vērojama arī tiešsaistē LDIC Facebook kontā.

Sarunā piedalīsies žūrijas priekšsēdētāja, mūsdienu dejas eksperte Liene Bēniņa, baleta eksperte Agnese Andersone, skatuviskās tautas dejas eksperte Ilze Mažāne un laikmetīgās dejas eksperte Agate Bankava. Diskusiju moderēs žurnālists Gundars Rēders. Žūrijas pārstāves atskatīsies uz vērtēšanas procesā gūto pieredzi un dalīsies ar vērojumiem par valdošajām tendencēm, aktualitātēm un izaicinājumiem dejas jomā.

Tikšanās ar Dejas balvas žūriju notiks Rīgas Baleta skolā, ieeja no Emīla Dārziņa mūzikas skolas (Kalnciema ielā 10 k-2). Pasākumā laipni lūgti visi interesenti, ieeja par brīvu. 

Dejas balva ir augstākais apbalvojums Latvijas dejas mākslā, 2023. gadā to pasniegs trešo reizi. Janvārī notiks preses konference, kurā paziņos nominantus, savukārt ceremonija plānota aprīļa beigās.

Cikla “Deja domā” ietvaros tiek rīkotas ārvalstu un Latvijas dejas profesionāļu lekcijas, demonstrācijas, semināri, ieskati radošajā procesā un citu formu publiskas uzstāšanās, kuras vieno mērķis – iepazīstināt ar fiziskām, intelektuālām, vizuālām un emocionālām atziņām par dejas mākslu un to noderīgumu citās nozarēs un ikdienā. 

Dejas balvu rīko Latvijas Dejas informācijas centrs sadarbībā ar Kultūras ministriju.

© 2019 Latvijas dejas informācijas centrs